Individualūs kalbų kursai

Sunku prisiderinti prie grupės? O gal tobulinti kalbos įgūdžius norite savo tempu, intensyviau ar lėčiau ir giliau? Nedvejodami rinkitės individualius užsiėmimus su dėstytoju.

Pasirinkus šį mokymosi būdą, pirmiausia atliksite kalbos žinių lygio nustatymo testą, tuomet Jums bus sudarytas patogus užsiėmimų tvarkaraštis, dėstytojas pasiūlys mokymosi temas pagal Jūsų poreikius ir žinių lygį, parinks aktualias užduotis, atidžiai stebės daromą pažangą, kompetentingai padės užpildyti žinių spragas. Individualių kalbos pamokų metu dėstytojas visą dėmesį skirs tik Jums!

Baigę kalbos kursą ne tik save bei aplinkinius nustebinsite pasiektais rezultatais, bet ir įgysite daug daugiau pasitikėjimo bendraudami užsienio kalba tiek darbinėse, tiek kasdienėse situacijose.

Mūsų kalbų mokykloje VISAIS LYGIAIS galite mokytis:

  • anglų kalbos;
  • vokiečių kalbos;
  • norvegų kalbos;
  • lietuvių kalbos;
  • rusų kalbos.

Pateikite mums savo pageidavimus, ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą! Mūsų kvalifikuoti dėstytojai visada Jums patars, pasiūlys atlikti kalbos žinių patikrinimo testą. Tokiu būdu Jums bus pateiktas labiausiai Jūsų poreikius atitinkantis pasiūlymas.

Dėl individualių kalbos kursų teirautis:

Tel.: (+370 46) 410 208
Mob.: +370 610 28435, +370 601 40006, +370 683 10129
Atsiųskite mums užklausą el. paštu info@klaipedosvertimai.lt 
arba skaipu: klaipedos.vertimai.

 

grįžti