Vertimų kainos

Vertimų raštu kainos

Yra nemažai vertimų agentūrų, kurios akcentuoja vertimų greitį ir mažą kainą, kurią skelbia didelėmis raidėmis. Jei nesididžiuotume savo vertimų kokybe, vertimo kainą ir mes galėtume įvardinti konkrečiai, paskaičiuodami vien pagal teksto apimtį. Visgi realybėje yra sudėtingiau - vertimai būna skirtingų lygių, todėl ir jų kaina skiriasi. Vos kelis eurus už lapą kainuos paprastas dokumento vertimas ar kai verčiamas tekstas reikalingas tik informaciniais tikslais. Kitokia kaina bus, jei tekstas ruošiamas spaudai ir jį būtinai turi redaguoti gimtakalbis specialistas. Be abejo, vertimo kaina gali priklausyti ir nuo kalbos retumo. Raštiško vertimo (teksto vertimą) kainą įtakoja ir verčiamo teksto specifika, o kai vertimo reikia ypač skubiai - ir vertimo įvykdymo terminas.

Skaičiuojant paprasto vertimo kainą, vadovaujantis Europos Sąjungos ir Lietuvos institucijų bei vertimų asociacijos rekomendacijomis, visuotinai priimta, kad vieną standartinį puslapį sudaro 1500 spaudos ženklų be tarpų. Jei domina konkretaus vertimo kaina, atsiųskite mums savo tekstą el. paštu, ir visai netrukus pateiksime sąmatą. Taip pat galite pasinaudoti ir mūsų automatine vertimo kainos skaičiuokle:

Vertimų žodžiu kainos

Internetinės kainos skaičiuoklės vertimams žodžiu, be abejo, neturime, todėl susisisiekite su mumis telefonu arba el. paštu dėl geriausio pasiūlymo: