Norite
parašyti atsiliepimą?

Klientų atsiliepimai...

Baldų rojus
Vadovas Viktoras Trybė
Patiko Jūsų darbas. Greitai ir profesionaliai atlikot mums vertimą. Ačiū.
UAB „Rombas“
Klaipėdos regiono vadovas Robertas Bagdanskas
Norėtųsi pabrėžti ne tik Jūsų profesionalumą vertimų srityje, laiku atliekamus užsakymus, bet ir malonų bendravimą, išskirtinį dėmesį klientui bei jo poreikiams.
UAB „Stiklita“
Aidas Zikas
Greitai, kokybiškai, atsakingai ir laiku – pagrindiniai Jūsų darbo principai. Be to, visuomet džiugina ir labai protingos, konkurencingos kainos.
UAB „MB Partners“
Mindaugas Bružas
Mūsų veiklos sritis gana specifinė. Tad ir mūsų vertimai nėra lengva užduotis. Pakeitėme ne vieną vertimų biurą, kol radome tai, ko ieškome. Džiaugiamės turėdami tokį puikų partnerį vertimų paslaugoms.
UAB „Vakarų Refonda“
Direktorius Laurynas Trilikauskas
Su „Klaipėdos vertimais“ pradėjome bendradarbiauti dar 2011 m. ir per tą laiką vėl ir vėl įsitikiname, kad šis vertimų biuras sugeba puikiai patenkinti mūsų poreikius, t.y. atlikti kokybiškus vertimus itin glaustais terminais.
„Business Park 4“
Direktorė Ina Ivanova
Žinau, kad prireikus skubių ir kokybiškų vertimų, Jūs – tas biuras, į kurį geriausia kreiptis.
UAB „Solis LT“
Evaldas Pagojus
Su vertimų biuru „Klaipėdos vertimai“ pirmą kartą susidūriau dar 2011 m. Išbandžiau jų teikiamas paslaugas ir nuo to laiko visus vertimus bet kuriuo kalbų deriniu patikiu tik šiam biurui. Jūs – tikri savo srities profesionalai!
Dvarčionių keramika
M. Jonas
Labai gerai verčiama
„AS Baltem“
Pardavimų inžinierius Darius Dūda
Mūsų veikloje reikalingi itin tikslūs ir punktualiai atlikti techninio pobūdžio vertimai. „Klaipėdos vertimų“ komanda visuomet puikiai įvykdo mūsų užsakymus. Džiaugiamės, turėdami tokius partnerius vertimams.
Aleksandro Gridino labdaros fondas
Aleksandro Gridino labdaros fondo kolektyvas
Apie ,,Klaipėdos vertimų” kolektyvą norėtume atsiliepti tik geriausiais žodžiais. Jie tikri savo srities profesionalai, ne tik kompetetingai atliekantys savo darbą, turintys aukštos kvalifikacijos vertėjus, dirbantys labai kokybiškai ir operatyviai, bet ir visada draugiškai bei geranoriškai nusiteikę, visada pasiruošę padėti, maloniai bendraujantys, dėl ko labai smagu ir malonu su jais dirbti. Labai džiugina, kad neabejingi socialiniams projektams ir visada prisideda prie labdaros savo darbu, vertimais. Dėkojame jiems labai labai nuoširdžiai!
Norite
parašyti atsiliepimą?