Vertimas iš lenkų kalbos ir į lenkų kalbą

Puiki suburta lenkų kalbos vertėjų komanda ir ilgametė patirtis vertimuose raštu ir žodžiu leidžia pasiūlyti kokybiškus vertimus į lenkų kalbą ir iš lenkų kalbos už puikią kainą.

Vertimas raštu iš lenkų kalbos / į lenkų kalbą

Iš / į lenkų kalbą verčiami visų sričių tekstai:
teisiniai, medicininiai, techniniai, finansiniai, audito, apskaitos ir buhalteriniai dokumentai, medicininiai, farmacijos, laivybos, ekonominiai, juridiniai tekstai, teismų nutarimai, moksliniai tekstai, rinkodaros, informacinių technologijų tekstai, interneto svetainės, reklaminė medžiaga, vartojo instrukcijos, naudotojo vadovai, techniniai aprašymai, brėžiniai, įrangos ir mechanizmų aprašymai, žaidimai, prezentacijos, brošiūros, lankstinukai, darbų santraukos, straipsniai, įrašai, ES direktyvos bei reglamentai ir kt. Daugiau informacijos čia.

Vertimas žodžiu iš lenkų kalbos / į lenkų kalbą

„Klaipėdos vertimai“ verčia iš / į lenkų kalbą žodžiu ir Jums siūlo: nuoseklųjį vertimą iš / į lenkų kalbą, sinchroninį vertimą iš / į lenkų kalbą, vertimą telefonu iš / į lenkų kalbą bei „Skype“ konferencijų vertimas iš / į lenkų kalbą.

„Klaipėdos vertimų“ biuro klientams garantuojame:

  • kokybiškus vertimus iš / į lenkų kalbą,
  • laiku atliktus vertimus iš / į lenkų kalbą.

„Klaipėdos vertimų“ biuro klientams siūlome:

  • susiderinti ir užsisakyti vertimą iš/į lenkų kalbą elektroniniu paštu info@klaipedosvertimai.lt ir telefonu, t.y. neišvykus iš namų,
  • vertimo iš / į lenkų kalbą notarinius arba biuro tvirtinimus,
  • skubos atveju susitarus galime priimti Jūsų užsakymus iš / į lenkų kalbą net ir po darbo valandų arba savaitgaliais.
grįžti