Vertimas iš norvegų kalbos ir į norvegų kalbą

Patyrę vertėjai ir redaktoriai garantuoja kokybiškus vertimus iš norvegų ar į norvegų kalbą! Kreipkitės ir Jums pateiksime geriausią pasiūlymą už puikią kainą!

Vertimas raštu iš norvegų kalbos / į norvegų kalbą

Raštu iš norvegų kalbos ir į norvegų kalbą verčiame pačius įvairiausius tekstus:
šabloninius dokumentus, pasus, gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimus, pažymas, sertifikatus, išrašus, teisinius, medicininius, techninius, finansinius, audito, apskaitos ir buhalterinius dokumentus, medicinos, farmacijos, laivybos, ekonominius, juridinius tekstai, teismų nutarimus, mokslinius tekstus, rinkodaros, informacinių technologijų tekstus, interneto svetaines, reklaminę medžiagą, vartojo instrukcijas, naudotojo vadovus, techninius aprašymus, brėžinius, įrangos ir mechanizmų aprašymus, žaidimus, prezentacijas, brošiūras, lankstinukus, darbų santraukas, straipsnius, įrašus, ES direktyvas bei reglamentus ir kt. Detalesnės informacijos ieškokite čia.

Vertimas žodžiu iš norvegų kalbos / į norvegų kalbą

„Klaipėdos vertimai“ verčia iš / į norvegų kalbą nuosekliu būdu iš / į norvegų kalbą, sinchroniniu būdu iš / į norvegų kalbą, telefonu iš / į norvegų kalbą bei „Skype“ konferencijas iš / į norvegų kalbą.

„Klaipėdos vertimų“ biuro klientams garantuojame, kad:

  • Vertimai iš / į norvegų kalbą bus atlikti kokybiškai ir laiku,
  • Klientui bus suteikta visapusė konsultacija dėl vertimų iš / į norvegų kalbą.
  • Klientui pageidaujant, užsakymą iš / į norvegų kalbą susiderinti ir užsisakyti vertimą galima elektroniniu paštu info@klaipedosvertimai.lt ir telefonu, t. y. neišvykus iš namų,
  • Jei reikia, vertimo iš/į norvegų kalbą notarinį arba biuro tvirtinimą,
  • Ypatingu atveju užsakymas iš / į norvegų kalbą gali būti atliktas net ir po darbo valandų arba savaitgalį.
grįžti