Vertimas iš olandų kalbos ir į olandų kalbą

Nerandate, kas išverstų iš olandų ar į olandų kalbą? Kreipkitės! Puikūs patyrę vertėjai raštu ir žodžiu iš / į olandų kalbą garantuoja  aukščiausios kokybės vertimus į olandų kalbą ir iš olandų kalbos už gerą kainą.

Vertimas raštu iš olandų kalbos / į olandų kalbą

Iš olandų kalbos / į olandų kalbą verčiame bet kokius tekstus, pavyzdžiui:
šabloninius dokumentus, pasus, gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimus, pažymas, sertifikatus, išrašus, teisinius, medicininius, techninius, finansinius, audito, apskaitos ir buhalterinius dokumentus, medicinos, farmacijos, laivybos, ekonominius, juridinius tekstai, teismų nutarimus, mokslinius tekstus, rinkodaros, informacinių technologijų tekstus, interneto svetaines, reklaminę medžiagą, vartojo instrukcijas, naudotojo vadovus, techninius aprašymus, brėžinius, įrangos ir mechanizmų aprašymus, žaidimus, prezentacijas, brošiūras, lankstinukus, darbų santraukas, straipsnius, įrašus, ES direktyvas bei reglamentus ir kt. Detalesnės informacijos ieškokite čia.

Vertimas žodžiu iš olandų kalbos / į olandų kalbą

„Klaipėdos vertimai“ verčia iš/į olandų kalbą nuosekliu būdu iš / į olandų kalbą, sinchroniniu būdu iš / į olandų kalbą, telefonu iš / į olandų kalbą bei „Skype“ konferencijas iš / į olandų kalbą.

„Klaipėdos vertimų“ biuro klientams garantuojame:

  • kokybiškus vertimus iš/į olandų kalbą;
  • laiku atliktus vertimus iš/į olandų kalbą.


„Klaipėdos vertimų“ biuro klientams siūlome:

  • susiderinti ir užsisakyti vertimą iš/į olandų kalbą elektroniniu paštu info@klaipedosvertimai.lt ir telefonu, t. y. neišvykus iš namų,
  • vertimo iš / į olandų kalbą notarinius arba biuro tvirtinimus,
  • konsultacijas dėl vertimo iš / į olandų kalbą,
  • skubos atveju susitarus galime priimti Jūsų užsakymus iš / į olandų kalbą net ir po darbo valandų arba savaitgaliais.
grįžti