Vertimas iš prancūzų kalbos ir į prancūzų kalbą

Nerandate, kas išverstų kokybiškai iš prancūzų ar į prancūzų kalbą? Mūsų biuro patyrę vertėjai raštu ir žodžiu iš / į prancūzų kalbą garantuoja puikios kokybės vertimus į prancūzų kalbą ir iš prancūzų kalbos. 

Vertimas raštu iš prancūzų kalbos / į prancūzų kalbą

Iš prancūzų kalbos ir į prancūzų kalbą verčiame visus tekstus, pavyzdžiui:
šabloninius dokumentus, pasus, gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimus, pažymas, sertifikatus, išrašus, teisinius, medicininius, techninius, finansinius, audito, apskaitos ir buhalterinius dokumentus, medicinos, farmacijos, laivybos, ekonominius, juridinius tekstai, teismų nutarimus, mokslinius tekstus, rinkodaros, informacinių technologijų tekstus, interneto svetaines, reklaminę medžiagą, vartojo instrukcijas, naudotojo vadovus, techninius aprašymus, brėžinius, įrangos ir mechanizmų aprašymus, žaidimus, prezentacijas, brošiūras, lankstinukus, darbų santraukas, straipsnius, įrašus, ES direktyvas bei reglamentus ir kt. Detalesnės informacijos ieškokite čia.

Vertimas žodžiu iš prancūzų kalbos / į prancūzų kalbą

„Klaipėdos vertimai“ verčia iš / į prancūzų kalbą nuosekliu būdu, iš / į prancūzų kalbą, sinchroniniu būdu iš / į prancūzų kalbą, telefonu iš / į prancūzų kalbą bei „Skype“ konferencijas iš / į prancūzų kalbą.

„Klaipėdos vertimų“ biuro klientams garantuojame:

  • kokybiškus ir laiku atliktus vertimus iš/į prancūzų kalbą.

„Klaipėdos vertimų“ biuro klientams siūlome:

  • skubos atveju susitarus galime priimti Jūsų užsakymus iš / į prancūzų kalbą net ir po darbo valandų arba savaitgaliais;
  • susiderinti ir užsisakyti vertimą iš/į prancūzų kalbą elektroniniu paštu info@klaipedosvertimai.lt ir telefonu, t. y. neišvykus iš namų;
  • vertimo iš / į prancūzų kalbą tvirtinimus.
grįžti