Vertimas iš vokiečių kalbos ir į vokiečių kalbą

Puikūs specialistai ir ilgametė patirtis vertimuose raštu ir žodžiu leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės vertimus į vokiečių kalbą ir iš vokiečių kalbos už geriausią kainą.

Vertimas raštu iš vokiečių kalbos / į vokiečių kalbą

Iš vokiečių kalbos ir į vokieąių kalbą verčiame pačius įvairiausius tekstus, pavyzdžiui:
šabloninius dokumentus, pasus, gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimus, pažymas, sertifikatus, išrašus, teisinius, medicininius, techninius, finansinius, audito, apskaitos ir buhalterinius dokumentus, medicinos, farmacijos, laivybos, ekonominius, juridinius tekstai, teismų nutarimus, mokslinius tekstus, rinkodaros, informacinių technologijų tekstus, interneto svetaines, reklaminę medžiagą, vartojo instrukcijas, naudotojo vadovus, techninius aprašymus, brėžinius, įrangos ir mechanizmų aprašymus, žaidimus, prezentacijas, brošiūras, lankstinukus, darbų santraukas, straipsnius, įrašus, ES direktyvas bei reglamentus ir kt. Detalesnės informacijos ieškokite čia.

Vertimas žodžiu iš vokiečių kalbos / į vokiečių kalbą

„Klaipėdos vertimų“ biuras gali versti iš / į vokiečių kalbą nuosekliu būdu, iš / į vokiečių kalbą, sinchroniniu būdu iš / į vokiečių kalbą, telefonu iš / į vokiečių kalbą bei „Skype“ konferencijas iš / į vokiečių kalbą.

„Klaipėdos vertimų“ klientams garantuojame:

  •  pačią geriausią vokiečių kalbos vertimo kainą;
  •  aukščiausią vokiečių kalbos vertimų kokybę.

„Klaipėdos vertimų“ klientams siūlome:

  • vertimus iš / į vokiečių kalbą naudojant „SDL Trados“;
  • susiderinti ir užsisakyti vertimą iš / į vokiečių kalbą elektroniniu paštu info@klaipedosvertimai.lt  ir telefonu, t. y. neišvykus iš namų;
  • vertimo iš / į vokiečių kalbą notarinius arba biuro tvirtinimus;
  • skubos atveju susitarus galime priimti Jūsų užsakymus iš / į vokiečių kalbą net ir po darbo valandų arba savaitgaliais.
grįžti