Vertimas raštu ir žodžiu iš latvių kalbos ir į latvių kalbą

Dėl sukauptos ilgametės patirties vertimuose raštu ir žodžiu bei puikios vertėjų ir redaktorių komandos galime pasiūlyti kokybiškus vertimus į latvių kalbą ir iš latvių kalbos už puikią kainą.

Vertimas raštu iš latvių kalbos / į latvių kalbą

Į / iš latvių kalbos verčiami tekstai ir dokumentai:
šabloniniai dokumentai, gimimo, santuokos, ištuokos, mirties liudijimai, pažymos, sertifikatai, išrašai, teisiniai, medicininiai, techniniai, finansiniai, audito, apskaitos ir buhalteriniai dokumentai, medicininiai, farmacijos, laivybos, ekonominiai, juridiniai tekstai, teismų nutarimai, moksliniai tekstai, rinkodaros, informacinių technologijų tekstai, interneto svetainės, reklaminė medžiaga, vartojo instrukcijos, naudotojo vadovai, techniniai aprašymai, brėžiniai, įrangos ir mechanizmų aprašymai, žaidimai, prezentacijos, brošiūros, lankstinukai, darbų santraukos, straipsniai, įrašai, ES direktyvos bei reglamentai ir kt. Detalesnė informacija pateikta čia.

Vertimas žodžiu iš latvių kalbos / į latvių kalbą

„Klaipėdos vertimai“ verčia iš / į latvių kalbą žodžiu ir Jums siūlo: nuoseklųjį vertimą iš / į latvių kalbą, sinchroninį vertimą iš / į latvių kalbą, vertimą telefonu iš / į latvių kalbą bei „Skype“ konferencijų vertimas iš / į latvių kalbą.

„Klaipėdos vertimų“ klientams garantuojame:

  • optimaliausią vertimo kainą iš / į latvių kalbą,
  • puikią vertimų iš / į latvių kalbą kokybę,
  • laiku atliktus vertimus iš / į latvių kalbą,
  • skubos atveju užsakymus iš / į latvių kalbą net ir po darbo valandų bei savaitgaliais.
grįžti