Vertimai lietuviams užsienyje

Klaipėdos vertimų biuras teikia įvairių pasaulio kalbų vertimo paslaugas lietuviams, šiuo metu esantiems ar nuolatos gyvenantiems užsienio šalyse.

Gal ką tik atvykote į kitą šalį ir jums reikia pateikti dokumentus kita kalba? Arba, pradėjote bendradarbiauti verslo klausimais ir dėl kalbos barjero jums sunku susikalbėti telefonu ar elektroniniais laiškais? Galbūt esate studentas ir jums reikalingas diplomo ar brandos atestato vertimas? O gal, gyvenant kitoje šalyje, jūsų šeimą papildė kūdikis, ketinate susituokti arba įvyko skyrybos? Jei susidūrėte su situacija, kai reikalingas vertimas ir nežinote į ką kreiptis, mūsų kalbų specialistai pasiruošę jums padėti!

„Klaipėdos vertimai“ teikia įvairių diplomų, brandos atestatų, pažymų, santuokos/ištuokos ar kitų liudijimų, pasų, pažymėjimų ir panašių dokumentų vertimo paslaugas. Taip pat verčiame įvairius mokslinius darbus, referatus, baigiamuosius darbus. Mūsų vertėjai – įvairiausių sričių specialistai, kurių žinios apima tiek humanitarinius, tiek tiksliuosius mokslus, todėl kiekvieną vertimą atlieka tik atitinkamą kvalifikaciją turintis specialistas. Visi mūsų įmonės darbuotojai yra pasirašę konfidencialumo sutartis, todėl jūsų dokumentuose pateikta informacija jokiu būdu nebus atskleista tretiesiems asmenims. Su kiekvienu klientu dirbame ir bendraujame individualiai: aptariame visas užsakymo ypatybes, terminus ir pageidavimus. Esant poreikiui, verčiamą tekstą sumaketuosime pagal originalų dokumentą.

Paprastai pažymų, liudijimų, atestatų ir diplomų vertimams yra taikomi standartiniai, fiksuoti įkainiai (juos galite sužinoti susisiekę su mumis telefonu: +37060140006 arba elektroniniu paštu: info@klaipedosvertimai.lt). Taip pat, klientui pageidaujant, dokumentai ir jų vertimai yra patvirtinami vertėjų biuro ar notaro antspaudais. Svarbu žinoti, kad notaras negalės patvirtinti vertimų ir dokumentų kopijų, jei nebus originalių dokumentų. Visus reikalingus originalius dokumentus galite atsiųsti mums registruotu paštu arba kurjeriu. Norėdami, kad darbai vyktų sklandžiau ir greičiau, iš pradžių galite atsiųsti skenuotas versijas elektroniniu paštu, o tik vėliau, jums patogiu laiku, ­ originalius dokumentus. Išverstus ir (jei reikia) vertėjų biuro ar notaro antspaudais patvirtintus vertimus, sutartu būdu, mes jums išsiųsime jums, nurodytu adresu.

Susisiekite su mumis ir mūsų profesionalūs vertėjai padės, patars ir pakonsultuos jus dominančiais vertimų klausimais.